O firmie

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która specjalizuje się w grawerowaniu laserowym na materiałach takich jak stal, mosiądz, aluminium stosując urządzenie laserowe typu NdYag (tulejki, izolatory, elementy kute z aluminium, matryce, elementy z aluminium anodowanego, tabliczki itp.), a także w grawerowaniu i cięciu materiałów miękkich jak plexi, sklejka oraz laminaty grawerskie stosując urządzenie laserowe typu CO2. Dla Państwa potrzeb wykonujemy również usługi grawerowania na szkle, stosując metodę piaskowania reklamowego zdobiąc takie gadżety jak kufle, szklanki, kieliszki, wazony itp. Firma MK Graphic wykonuje również ciekawe i niepowtarzalne prezenty i upominki takie jak albumy w drewnianej oprawie, drewniane księgi gości, skrzynki na wino które mają zastosowanie w branży ślubnej jako podziękowanie dla rodziców...
 
      Grawerowanie laserowe urządzeniem typu NdYag- Do grawerowania urządzenie laserowe typu NdYag o polu roboczym 100x100mm. Urządzeniem tym możeliwe jest grawerowanie elementów metalowych oraz tworzyw sztucznych tzw ABS. Grawerować możemy na stali nierdzewnej, stali narzędziowej, aluminium, mosiądz, miedź, aluminium anodowane oraz inne metale powlekane i chromowane. Technika laserowa charakteryzuje się bardzo trwałym znakowaniem oraz dużą precyzją
Możliwości zastosowań tego urządzenia jest praktycznie nieograniczona ponieważ znajduje bardzo szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach przemysłu. Może być zastosowany zarówno w reklamie jak i np w przemyśle maszynowym produkując różnego rodzaju tabliczki znamionowe, pulpity opisowe itp. Przykłady produktów i usług:
- tabliczki znamionowe,
- matryce
- pulpity opisowe,
- tulejki
- izolatory
- grawerowane gadżety reklamowe np, długopisy, wizytowniki,breloki metalowe, latarki itp
- elementy kute z aluminium
- przepustnice
- zawory
- przekładnie
- tarcze
- znakowanie elementów z aluminium anodowanych np. obudowy, tuleje, płytki itp
- inne.....
      Dla Państwa potrzeb prowadzimy usługi w zakresie cięcia i grawerowania laserowego. Posiadamy urządzenie laserowe typu CO2 o polu roboczym 800x550mm. Urządzeniem tym możemy ciąć i grawerować plexi, drewno, laminaty grawerskie oraz grawerować szkło i aluminium anodowane.
Urządzenie to może być wykorzystane do wykonania:
- tabliczek znamionowych z laminatu,
- dyplomy,
- pulpitów opisowych,
- statuetek,
- gadżetów reklamowych,
- breloków z plexi,
- szyldy i prezentery,
- różnego rodzaju podstawek z plexi,
- grawerowanie reklamowe różnych grafik np. na długopisach,
- inne produkty i usługi gdzie można wykorzystać znakowanie, opisanie, grawerowanie lub cięcie laserowe materiałów niemetalowych.
 
 
      Usługi w zakresie piaskowania (matowienia, grawerowania) wykonywane są za pomocą elektrokorundu, który nadaje się nie tylko do usług dla potrzeb reklamy, ale również do matowienia, zdobienia elementów metalowych.
 
Techniką piaskowania zdobimy (grawerujemy):
- kufle, kieliszki, szklanki, statuetki szklane, wazony, dzbanki, popielniczki, butelki oraz inne szkło gospodarcze,
- lustra, szyby, półki szklane itp,
- elementy metalowe (np. rury wydechowe, patery, tace itp)
 
 
Nasi Partnerzy to:
- Agencje reklamowe oraz drukarnie.
- Firmy branż przemysłu lekkiego i ciężkiego.
- Sklepy, puby i restauracje.
- Osoby prywatne.
- Inne firmy...
 
        Firma MK Graphic stara się unowocześniać swoje technologie, które w lepszy sposób zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, a indywidualne podejście pracowników do powierzonych zadań i zleceń klientów sprawiają że współpraca z firmą MK Graphic będzie dla Państwa przyjemnością.
Chcemy, aby produkty i usługi nasze były rozpoznawalne na rynku jako te, które są w krótkim terminie i profesjonalnie wykonane, dlatego zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszej oferty produktów i usług, a przekonasz się że było warto!!!

Facebook