Pamiątka Komunii - Biblia w pudełku z nadrukiem KB01

POLECANE|PAMIĄTKA KOMUNII ŚW.

Stara cena:120.00
Cena:95.00
Netto:77.24(Vat 23%)
masz pytania?
PAMIĄTKA I KOMUNII ŚWIĘTEJ
 
BIBLIA W PUDEŁKU Z NADRUKIEM ŻYCZEŃ NA BLASZCE

  BIBLIA DLA DZIECI -  jako pamiątka Pierwszej Komunii Świętej w pudełku a na wieczku znajduje się blaszka z nadrukiem życzeń.Pudełko jest w kolorze białym.
Wymiar pudełka to 270x200x55mm
Wymiar bibli  240 x 1170 mm
Ilość stron - 250 stron
Rok wydania - 2016


Jest to Biblia przeznaczona dla młodych czytelników.

Została ona opowiedziana prostym językiem,

a przedstawione tu historie biblijne, ożywiono dodatkowo pięknymi i kolorowymi ilustracjami.Wydana na kredowym papierze, w miękkiej białej oprawie, pięknie i bogato ilustrowana Biblia dla dzieci wspaniale zaznajamia dzieci z Pismem Św., uczy żyć według Dobrej Nowiny, pokazuje co to znaczy być chrześcijaninem.

Polecana jako idealny prezent dla dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Św.

 

"Biblia dla dzieci podając orginalne urywki Pisma Świętego wraz z pięknymi ilustracjami, nie tylko pomaga dzieciom poznawać dzieje naszego zbawienia, ale także formuje serca i sumienia w duchu prawdy i miłości ewangelicznej. Bogato ilustrowany wybór tekstów Starego Testamentu zaczerpnięty jest głównie z ksiąg historycznych. Ukazują one swoistą syntezę dziejów biblijnego Izraela.  Z Nowego Testamentu najwięcej tekstów pochodzi z czterech Ewangelii oraz z Dziejów Apostolskich.  Młodzi uzyskują w ten sposób panoramę życia i działalności Jezusa Chrystusa oraz początków Kościoła.  Przytoczone teksty zaczerpnięto z Biblii Tysiąclecia, która stanowi oficjalny przekład Pisma Świętego, używany w Kościele katolickim w Polsce." -  Bp Paweł Socha.
 
 
 
Jak zamawiać:
-wybrać wzór nadruku oraz przesłać imiona (nazwiska)
- przesłać treść życzeń lub innego tekstu do umieszczenia na blaszce. 
- na podstawie wytycznych zostanie przygotowana wizualizacja projektu i przesłana do akceptacji (Czas przygotowania wizualizacji około 2 dni robocze)
- po akceptacji grafiki dokonać przelewu lub wybrać inną formę płatności
- oczekiwać przesyłki z zamówionym przedmiotem,

 

 

Dostępne wzory nadruku:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Przykładowe teksty (kliknij w ikonkę)

 
 

Komentarze

Facebook