Usługi - laser CO2

GRAWEROWANIE SZKŁA, GRAWEROWANE SZKLANE STATUETKI I TROFEA, TABLICZKI ZNAMIONOWE Z LAMINATU GRAWERSKIEGI, DYPLOMY, BRELOKI Z PLEXI, GRAWEROWANIE I WYCINANIE SKLEJKI itp.
 
Grawerowanie i cięcie laserowe - Do grawerowania i cięcia mamy do dyspozycji urządzenie laserowe CO2 o polu roboczym 800x550mm i o mocy 60W. Urządzeniem tym możeliwe jest grawerowanie i cięcie niemetalicznych materiałów takich jak: laminaty grawerskie, sklejka, różnego rodzaju plexi, gumy. Urządzeniem tym możliwe jest grawerowanie szkła, aluminium anodowanego, mosiądzu anodowanego oraz innych materiałów pokrytych warstwą lakieru lub gumy.
Technika laserowa charakteryzuje się bardzo trwałym znakowaniem oraz dużą precyzją cięcia elementów nawet o bardzo skomplikowanych kształtach.
Możliwości zastosowań tego urządzenia jest praktycznie nieograniczona ponieważ znajduje bardzo szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach przemysłu. Może być zastosowany zarówno w reklamie jak i np w przemyśle maszynowym produkując różnego rodzaju tabliczki znamionowe, pulpity opisowe itp.
Przykłady produktów i usług:
- tabliczki znamionowe,
- tabliczki ozdobne np. na statuetki, na drzwi itp.
- pulpity opisowe,
- dyplomy na podkładach drewnianych,
- prezentery podświetlane z plexi,
- grawerowane gadżety reklamowe np, długopisy, wizutowniki, albumy na zdjęcia itp
- wycinanie formatek do różnego rodzaju podstawek np. na wizytówki,
- identyfikatory,
- breloki i inne elementy wycinane z plexi,
- kalendarze,
- znakowanie elementów z aluminium anodowanych np. obudowy, tuleje, płytki itp
- inne.....
 

 

Facebook